Maja Włoszczowska MTB Race 2019 UCI + Parada Rowerów

Zapraszamy na niezwykle widowiskową i atrakcyjną dla kibiców imprezę: MAJA WŁOSZCZOWSKA MTB Race. To najwyżej klasyfikowany polski wyścig XC – Jelenia Góra Trophy Maja Race (XCO UCI HC). Ranga tych zawodów oraz pozycja Mai Włoszczowskiej w świecie MTB sprawiają, że co roku do Jeleniej Góry przyjeżdzają najlepsi i najwięksi zawodnicy ze świata.

O zwykłych rowerzystach i kolarzach – kibicach Organizatorzy nie zapominają. Tradycyjna Parada rowerów wyrusza  1 czerwca o godz. 11.30 z Placu Ratuszowego w Jeleniej Górze, przejeżdża ulicami Jeleniej Góry  i  kończy się na ulicy Nowowiejskiej,  gdzie wystartują zawodniczki elity kobiet biorące udział w zawodach Maja Race

W Paradzie może wziąć udział każdy, kto posiada rower i ma ukończone 18 lat. Osoby poniżej 18 roku życia mogą wziąć udział w Paradzie pod warunkiem, że będą posiadały zezwolenie na przejazd wystawione przez ich rodziców, zaś najmłodsi uczestnicy, tj. poniżej 12 roku życia muszą jechać w towarzystwie dorosłego opiekuna.

Zapisy do Parady przyjmowane będą od godz. 9.00 na Placu Ratuszowym

Dzień później -  2 czerwca 2019 z Placu Ratuszowego  ruszy  jedyny polski maraton MTB w kalsie UCI Marathon Series – kolejna edycja Bike Maratonu.

Kolarski Weekend program:

https://mtbjelenia.pl/strefa-zawodnika/program-dla-kibica/

 

ZAPRASZAMY!!!!

Będzie się działo!!!

Galeria: 

 

Kalendarz FB