Aktualności

XV Olimpiada Malucha 2019

W sobotę 23 marca br. odbyła się XV edycja "Olimpiady Malucha o Puchar Prezydenta Miasta", organizowanej od początku przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze. 

Konkurs potraw kresowych w Handlówce

W piątek 22 marca br. W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 potocznie zwanej „Handlówką” odbył się „Konkurs potraw kresowych”.

Polsko - Chińskie Forum Gospodarcze

Warszawska Izba Gospodarcza oraz China-Europe Association for Technical and Economic Cooperation zapraszają na Polsko - Chińskie Forum Gospodarcze

Opłata za gospodarowanie odpadami – za dzieci też płacimy

Urząd Miasta Jelenia Góra, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska przypomina o obowiązku dokonywania opłat za gospodarowanie odpada

Utrudnienia przy ulicy Wrocławskiej

Od najbliższego piątku w okolicach nowobudowanego ronda w ciągu obwodnicy Maciejowej wprowadzony będzie ruch wahadłowy, co na pewien czas (zależnie od warunków pogodowych, będzie to ok. 3 – 4 tygodni) spowolni ruch w tym miejscu.

Kongres Medycyny Ratunkowej w Jeleniej Górze rozpoczęty!

W Jeleniej Górze rozpoczął się VII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej – 28. Zimowa Konferencja Medycyny Ratunkowej i Intensywnej Terapii. Organizatorem przedsięwzięcia i przewodniczącym komitetu jest wybitny specjalista w tej branży, prof. Juliusz Jakubaszko.

Miejska Rada Seniorów 2019-2024

W dniu 19 marca 2019 roku odbyło się głosowanie do Miejskiej Rady Seniorów w Jeleniej Górze

XIII Taneczna Olimpiada Malucha.

W sobotę 16.03.19 po raz trzynasty w hali sportowej przy ulicy Złotniczej odbyła się Taneczna Olimpiada Malucha. Organizatorem tego wydarzenia było Miejskie Przedszkole Nr 13.

Badania statystyczne GUS

Główny Urząd Statystyczny i urzędy statystyczne podległe Prezesowi GUS przeprowadzają w całym kraju statystyczne badania ankietowe

XI edycja konkursu Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła XI edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”.

Marcowa wierszolandia 2019 w Miejskim Przedszkolu nr 2

W środę 13 marca 2019 r. w ramach VII edycji „Marcowej wierszolandii” corocznie organizowanej przez Miejskie Przedszkole nr 2 w sali konferencyjnej Książnicy Karkonoskiej odbył się międzyprzedszkolny konkurs recytatorski.

Tabilica Virtuti Militari- uzupełnienie danych

Przedstawiciele Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników Radar czekają na Państwa sygnał w sprawie tablicy pamiątkowej poświęconej kawalerom Orderu Virtuti Militari zlokalizowanej przy kościele Podwyższenia Krzyża Świętego.

Strony

 

Kalendarz FB